«1...6162636465...128»

Felhasználó
11 éve
Én voltam, fosol ki írni? Ez van, nem minden ember szeret mindenkit.
Secret, most várod, hogy utánad nyaljak? Éppen írni akartam, hogy már nem érdekel, elhiszem, hogy te vagy. De így jártál b+... úristen ezért kilépni. Mint az oviban komolyan mondom. Menjél is el a bús pi**ába rinyálni. Idióta.

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
11 éve
Ez jó volt Bani ;D.
Na térjünk rá egy komolyabb dologra.
Kiszeretnék lépni a klánból, személyes okok miatt, hogy csupán 1 ember közületek nem bízik bennem ami persze hamis dolog. A történet az, hogy egy 2v2 folyamán viccből beléptem MorTal accjával (Megadta a jelszavát, hogy killeljek neki) és, hogy én vagyok a nemrég említett MorTal. NEM.
Ezt PIZZADOX is tudja bizonyítani, hogy pl.: egyszerre voltunk fent, egyszerre, cheateltünk, egyszerre szereztük (Mármint nem egyszerre csak kb.)
Bizonyitékok: IP cím egy fontosabb személytől (nem írohatom le a nevét) Itt egy videó amiben 2 en szerepelünk egyszerre: http://youtu.be/qo96rDcBZvk, Ja és nem beszélve a Printekről sem.
Pluszba még megbízható, ismert, aktív emberek is alátámaszthatják ezt a dolgot. A kilépést egy ember okozta nem szeretném megmondani, hogy ki majd, ha akarja felválalja a gyanusítást. A lényeg, hogy nem akartam elhagyni a klánt. És azthittem, hogy itt mindenki kedves mindenkivel (valamilyen szinten.) Úgyérzem nemcsak kiléptem mint egyesek, hanem megis indokoltam, hogy miért fogok kilépni.
További sok sikert a klánnak. Üdv. SecRet
Jó volt veletek pajtások :) :*
FAIL

Felhasználó
11 éve
Sokasodjatok és éljetek békességben.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Én voltam, fosol ki írni? Ez van, nem minden ember szeret mindenkit.
Secret, most várod, hogy utánad nyaljak? Éppen írni akartam, hogy már nem érdekel, elhiszem, hogy te vagy. De így jártál b+... úristen ezért kilépni. Mint az oviban komolyan mondom. Menjél is el a bús pi**ába rinyálni. Idióta.
Nem akarok egy ilyen fasszal egy klánba lenni mint te ezért léptem ki... Ja és Darkit azért szerssük <3 ;$

Legutóbb szerkesztve SecRet által.

KÖCSÖGPIZZA

Felhasználó
11 éve
Már nem vagy tag, cső!
Emberek, 2 hétre elmentem Erdélybe, ritkán fel tudok nézni, persze ha találok wifit.
:D
Punks Not Dead ! (Ezt csak neked, Darkiimen :* )

Legutóbb szerkesztve UnGoR által.

„A punk nem holmi zenei műfaj, nem egy stílusirányzat, a punk egy életérzés…”
Fuck the World, fack to all.!


Felhasználó
11 éve
Secret, szia. :)
És menjél innen erről a fórumról. Máshol szeressed a férfiakat. Ez volt az utolsó hsz-d itt, és mindenkinek veled kapcsolatban.

Felhasználó
11 éve
Öhm, a cw lehetne d.u.? Ok: megyek Visegrádra bobozni apámmal. Köszi a megértést. Találkozunk a cw-n :P

Felhasználó
11 éve
mizu volt klántársak?:DDD

Felhasználó
11 éve
Hánykor van a CW? OO

Adminisztrátor
11 éve
mizu volt klántársak?:DDD

Wat? Ma' megint egy pro tag akirol azt sem tudom ki?

Lentre: OOOhh, ez sokat megmagyaraz. A fasznak kell nevet valtogatni...

Legutóbb szerkesztve Banán által.

«1...6162636465...128»